Sobota 23.5.2020

23. května 2020 v 10:06 | Luboš D.
Tak dnes jsem definitivně skončil z Kaflandem. Jel jsem do něj hned po 7 hodině ráno abych stihl nakoupit do 8 hodin, kdy začíná doba pro lidi nad 65 let. Dvě hodiny nesmí do obchodu než oni. Chtěl jsem vzít pár zajímavých věcí z akce. Např. tatarku, kilové balení kávy, hermelín ( 2 v jednom balení ) atd. Odešel jsem bez ničeho. U zeleniny byl absolutní idiot. Když viděl, že v některé bedýnce se zeleninou zbývá měné než půlka, odstrčil lidi a začal to sesypávat dohromady aby mohl jednu bedýnku odnést do skladu. Hovado, člověk stojí u brambor ( byly v akci ) a on... Hodil jsem zpátky do polic pár věcí co jsem měl v košíku a šel pryč. Kašlu na ně. Před měsícem jsem mohl rohlíky používat jako kladivo a teď.. S tím kladivem to nemyslím jako vtip. Když vypukla epidemie Koronaviru, byl jsem nadšený, že pečivo balí do sáčku. Ale jak jsem zjistil, oni toho využívali k balení "všeho". To co jim zbylo z předchozího dne také házeli do sáčku a vesele nabízeli. Hajzlík u zeleniny mě ale dnes totálně naštval tak na ně kašlu. Základní pečivo stejně jako kávu nebo sýry budu kupovat jinde. Akce jsou všude. Takové jako v Kaufkandu úplně ne, ale to nevadí. Každá koruna dobrá. Ajen tak mimo chodem, to že jsem odešel bez ničeho má jednu velmi pozitivní věc. Ušetřil jsem. K čemu hromadit potraviny ? Včera jsem se po cestě z práce stavil v Lidlu u Sokolovské. Měli kuřata. V balení po dvou a moc pěkná. Vzal jsem si balíček ( asi za 140 Kč ), naporcoval a je to. Dnes mají v Kauflandu kuřata také v akci. Akorát je rozdíl v tom, že jsou po jednom.
Včera jsem se definitivně domluvil na odvozu a likvidaci nábytku. V pátek 26. června hned přijede specializovaná firma, vše sveze výtahem, naloží a odveze do sběrny. Trošku mám s toho obavy, možná zbytečně. Hned na začátku června koupím pilku na dřevo a zkusím ty dva šíleně velké kusy sedačky rozřezat. Tou mini chodbičkou k výtahu to nejde už tahat. Dostávat jsem to do bytu půl dne a k čemu ? Na chodbičce dodnes poničená omítka.
Jinak to celkem jde. Dnes budu mít hranolku a kousek smaženého eidamu co jsem včera v Lidlu vzal. Hermelín ne, trošku škoda ale co se dá dělat ?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama